O nás

Sme tím mladých architektov, ktorí sa rozhodli rozšíriť svoje portfólio o ponuku katalógových domov. Našim cieľom je ponúknuť široké spektrum rodinných domov, ktoré vyhovujú požiadavkám všetkých cenových kategórií od najlacnejších po náročné. Poskytujeme kompletné architektonické služby od návrhu urbanistických projektov, všetkých typov budov od rodinných domov po polyfunkčné a inžinierske objekty a ich interiéry.

Ponúkame komplexné služby v oblasti projektovania stavieb, poradenstva a inžinierskej činnosti. Vypracujeme projekty všetkých stupňov projektovej dokumentácie od ideovej štúdie po realizačný projekt s dôrazom na eleganciu a energetickú efektívnosť stavebného diela. Zabezpečujeme meranie skutkového stavu budov a aj projekt skutkového stavu.

Naša firma tiež často tvorí návrhy dizajnu interiéru a polyfunkčných objektov. Od svojho založenia sme expandovali z pár projektov na Kysuciach až po veľké projekty po celom území Slovenska a Českej Republiky. Projektová dokumentácia katalógových domov je spracovaná tak aby vyhovovala požiadavkam stavebných úradov a bola by podľa nej možné zrealizovať stavbu domu stavebnou firmou. Ako doplnkové služby ponúkame návrhy interiéru, drobných stavieb a záhrad. Výhodou súčasného návrhu interiéru aj domu je presné umiestnenie rozvodov elektroinštalácie, vodovodných a kanalizačných potrubí, ale aj dizajnová harmónia exteriéru a interiéru. Môžete nás osloviť aj keď ešte nie ste rozhodnutí či dom alebo byt, poskytneme Vám bezplatné odborné rady. Výhodou rodinného domu je väčšie súkromie, menej susedov, vlastná záhrada, orientácia izieb na svetové strany, dispozičné riešenie podľa Vašich predstáv už od začiatku. Nevýhodou je dlhšia doba výstavby, navýšenie finančných výdavkov kúpou pozemku. V prípade, že sa ponáhľate s výstavbou domu ponúkame Vám vypracovanie potrebnej dokumentácie do 2 týždňov a radíme výber montovaného konštrukčného riešenia, vďaka ktorému je výstavba a sťahovanie otázkou 3 mesiacov. Kontaktujte nás